שליחויות למסחר אלקטרוני

שירות מושלם לאתרי

מסחר אלקטרוני

חברת שליחויות מהירה ואמינה

שליח אישי לבית העסק

כל פתרונות השילוח תחת קורת גג אחת

30 שנה של נסיון, אמינות ויעילות הפכו את ישג"ב לחברת השליחויות המובילה במדינה. כדי לענות על צרכי כלל לקוחותינו הקמנו לאורך השנים מספר יחידות שילוח שיספקו מענה לכל דרישה ולכל צורך שעלה, והכל תחת קורת גג אחת. לרשות לקוחותינו עומדות יחידת האקספרס, יחידת הקווים, ומחלקת המסחר האלקטרוני (eCommerce). – צור קשר היום לשמוע מה ישג"ב יכולה לעשות עבור העסק שלך.

ישגב שליחויות

המוטו של ישג"ב מזה שלושה עשורים הינו: ‬אחריות‫,‬ יעילות וזמינות‫.‬

בעידן שבו הזמן הוא המשאב היקר ביותר ואינטנסיביות העסקים צפופה וסבוכה‫,‬ נותנת ישג"ב מגוון פתרונות לוגיסטיים, מקצועיים ויעילים למשלוחים ושליחויות בכל רחבי הארץ‫.‬

איכות השרות:

השירות המהיר והאחראי ‫, חרות על דגלה של ישג"ב וכך עומדים לרשות הלקוחות שני ערוצים חשובים, יחידת האקספרס ויחידת הקווים המבטיחים שרות שליחויות אמינות ומדוייקות

לישג"ב שליחויות, מערכות בקרה ומחשוב המעניקות תמיכה טכנולוגית רחבה ומידע עדכני המספק ללקוח אפשרויות מעקב בכל שלב ושלב ובמשך היום.

היושרה של צוות ישג"ב:

צוות השליחים המקצועי, עובר בדיקות אמינות תקופתיות וידוע במהימנותו. בנוסף, קב"ט מקצועי מונחה משטרת ישראל המועסק ברציפות ובודק את תקינותם של כל הפעילויות.

צי הרכבים חדש וייעודי ומבטיח פריסה רחבה בכל רחבי הארץ, איסוף ומסירת המשלוחים בשלמותם ליעדם ובזמן כמובטח.

פתרונות שילוח לכל דרישה

כדי לענות על צרכי כלל לקוחותינו הקמנו לאורך השנים מספר יחידות שילוח שיספקו מענה לכל דרישה ולכל צורך שעלה. לרשות לקוחותינו עומדות יחידת הקווים ויחידת האקספרס ובה מחלקת המסחר האלקטרוני (eCommerce).

בנוסף מספקת ישג"ב את השירותים הבאים:

שליחויות ללקוחות מזדמנים, יחידת איי קומרס הכוללת גם שירות Drop Shipping (דרופשיפינג) מאובטח לבעלי אתרי מסחר אלקטרוני, שליחויות משפטיות, שירותי בלדרות מאובטחת, הצמדת שליח אישי לבית העסק ועוד.
צור קשר היום לשמוע אודות ההצעה שלנו לעסק שלך.

מלא פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם


  השירותים שלנו

  e-Commerce, פתרונות שילוח לעולם המסחר המקוון

  אנחנו בישג"ב ידענו תמיד להתאים את עצמנו לצרכי השוק ולכן כשזיהינו את העלייה ברכישת מוצרים און-ליין וגבר הצורך בשירות שליחויות שיתווך בין חנויות המסחר ללקוח, החלטנו להקים את מחלקת השליחויות לאתרי המסחר המקוון. 

  שליחויות לאתרי מסחר אלקטרוני

  הצמדת שליחים

  אנחנו בחברת ישג"ב נעמיד לרשותכם שליח אישי, ייצוגי ומקצועי שיוביל את המשלוח שלכם ליעדו מבלי שתצטרכו לעשות כלום!

  שליחויות ללקוחות מזדמנים

  שליחות ללקוחות מזדמנים

  לנו זה לא משנה אם אתם לקוחות מזדמנים או קבועים. לא משנה לאן, מתי או באיזה גודל, אנחנו כבר נדאג להוביל את המשלוח שלכם ליעדו בזמן ובמחיר נוח.

  שליחויות אקספרס, "מהירות זה שם המשחק"

  שירותי שילוח והובלה "מהיום להיום". שירות שליחויות מידי בפריסה ארצית מלאה שיבטיח את הגעת המשלוח עוד ביום ההזמנה.

  שליחות משפטית

  חברת ישג"ב מתמחה בהעברת מסמכים משפטיים ברמות הרגישות הגבוהות ביותר. שירות זה זמין לכל רחבי הארץ והוא כולל הקפדה על תנאי האבטחה הנאותים ומעקב מלא ומבוקר על כל משלוח ומשלוח. שירות זה מתאים למשרדי עו"ד, בתי משפט ומוסדות ממשלתיים ומותאם במיוחד עבורם.

  שליחות משפטית

  יחידת הקווים

  יחידת הקווים מתמחה בשינוע והובלה על בסיס יום ושעה קבועים ולפי מסלולים שאינם משתנים. חברתנו משרתת את הבנקים והחברות המובילות במדינה ולשם כך השליחים שלנו עוברים בדיקות קפדניות במיוחד.

  יחידת הקווים ישגב
  בלדרות מאובטחת

  בלדרות מאובטחת

  אנחנו בישג"ב מתמחים במתן שירותי בלדרות מאובטחת לאורך כל תהליך שינוע החבילה שמאפשרים לכם לשלוח גם פריטים יקרי ערך בביטחון מלא. בנקים רבים בוחרים בשירותי השילוח של ישג"ב ונהנים משירותי בלדרות בתנאי האבטחה הקפדניים ביותר עם ישג"ב.

  בין לקוחותינו

  לפגישת היכרות חינם וללא התחייבות


   © Copyright - ישג"ב שליחויות והובלות Developed by i-Logic
   Call Now Button
   × צור קשר בוואטסאפ